Dorabianie kluczy

Dla nas to nie tylko praca, ale pasja i wyzwanie, jak zrobić coś czemu nie podołał nikt inny. Dlatego jako jedyni w Krakowie jesteśmy w stanie dorobić absolutnie każdy klucz mieszkaniowy.
Dzięki jedynej w Krakowie maszynie typu TERMINATOR sami produkujemy niezbędne surowce, często całkowicie niedostępne, zastrzeżone, patentowe lub jak w przypadku kluczy z Austrii, Czech, Danii, Szwecji, Niemiec, Norwegii oraz U.K. niezwykle drogich i nieosiągalnych dla osoby nie będącej właścicielem mieszkania czy lokalu.
Naszą specjalnością są także precyzyjne i bardzo dokładne klucze do sejfów, kas pancernych i skrytek.   Wymagające bardzo indywidualnego podejścia, a czasem także wizyty u klienta.
Dorabiamy także klucze samochodowe. Zarówno do samochodów współczesnych z immobiliserem i centralnym zamkiem, jak i starszych zabytkowych i rzadkich modeli samochodów. W naszej ofercie posiadamy także pełną gamę kluczy do motocykli, skuterów, przyczep, łodzi oraz maszyn budowlanych, jak koparki JCB, CATAPILAR czy wózki widłowe. Uzupełnieniem tej oferty jest pełna gama obudów, grotów oraz baterii do kluczyków, które wymieniamy od ręki na poczekaniu lub sprowadzamy na zamówienie.
Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm w połączeniu z najnowocześniejszym parkiem maszynowym, sprawiają że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. W kwestii zamówień oraz przede wszystkim ceny podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zlecenia.
Od 1.12.2018 w trosce o wygodę i komfort naszych klientów uruchomiliśmy nową usługę :
DORABIANIE KLUCZY Z DOJAZDEM DO KLIENTA!!!
ZRÓB ZDJĘCIE – WYŚLIJ MMS Z ILOŚCIĄ KLUCZY I ADRESEM – W CIĄGU KILKU MINUT OTRZYMASZ ODPOWIEDŹ Z WYCENĄ I TERMINEM REALIZACJI.
Oszczędzasz czas i pieniądze. Zamawiasz i realizujesz bez wychodzenia z biura czy mieszkania!!!

Mega Service - zawsze blisko Ciebie
"SOLVAY PARK"
Zakopiańska 105, Kraków
(Galeria SOLVAY PARK)

"BOREK PĘTLA"
ul. Orzechowa 7, 30-422 Kraków
(PLAC HANDLOWY BOREK,
przy wjeździe na parking)
Pn-pt: 9-17
sobota 9-14

"KOZŁÓWEK"
ul. Wolska 2b, 30-663 Kraków
(przystanek autobusowo-tramwajowy "BIEŻANOWSKA")

"RUSZNIKARSKA"
ul. Rusznikarska - Deptak 2, 31-261 Kraków
(róg ul. Wybickiego)